O kancelarii

Radca Prawny Michał Ślesiński

Radca prawny Konin

– Michał Ślesiński wspiera Państwa w licznych sprawach natury prawnej, począwszy od udzielania porad prawnych, poprzez podejmowanie decyzji w zakresie dalszego postępowania oraz reprezentacji przed sądami wszystkich instancji, organami administracji publicznej, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.

Celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej zgodnie z zasadami etyki Radcy Prawnego oraz dobrem klienta. Udzielam profesjonalnej pomocy prawnej (również z urzędu) zapewniając wysoką jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta, jak również analityczne podejście do sprawy.

Kim jestem?

Radca Prawny Michał Ślesiński jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2009 ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu Radcy Prawnego. Posiada duże doświadczenie zawodowe, poparte 20 letnią praktyką prawniczą. Od 2010 roku prowadzi własną kancelarię Radcy Prawnego, obsługując klientów indywidualnych oraz firmy.

Kim

Koszt udzielenia pomocy prawnej

Wysokość honorarium ustalana jest z uwzględnieniem koniecznego nakładu pracy, wymaganej specjalistycznej wiedzy, umiejętności i odpowiedniego doświadczenia, jak również stopnia trudności i złożoności sprawy, jej precedensowego bądź nietypowego charakteru, miejsca i terminu świadczenia usługi lub innych szczególnych warunków wymaganych przez klienta. Istnieje również możliwość pomocy prawnej jako pełnomocnik z urzędu, dla osób w trudnej sytuacji materialnej.

 

Ta strona internetowa korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.