Zakładanie spółki Konin

Zakładanie spółek, firm

Pomogę w założeniu dowolnej spółki, jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i w wyborze najkorzystniejszej formy prawnej prowadzenia działalności w Koninie, okolicach i nie tylko.

Założenie spółki przez Internet

Zakładanie firmy przez Internet to coraz popularniejszy sposób rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nie inaczej jest w przypadku spółek – taki sposób założenia firmy pozwala zaoszczędzić wiele czasu – trwa maksymalnie kilka dni.

Do podpisania elektronicznych dokumentów potrzebny jest Profil Zaufany lub Podpis Elektroniczny.

Pomogę w założeniu Profilu Zaufanego, dzięki któremu łatwo założysz spółkę przez Internet. Profil Zaufany umożliwia również załatwianie spraw urzędowych online, przez co zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu.

zakładanie spółki konin
zakładanie spółki konin

Obsługa prawna zgromadzeń wspólników

Pomogę kompleksowo przygotować dokumenty i odpowiednie treści uchwał podejmowanych na zgromadzeniu, aby mieć pewność, że są pozbawione wad formalnych i zgodne z aktualnym stanem prawnym. Wyjaśnię również, w jaki sposób należy przygotować protokół ze zgromadzenia.

Przygotowanie i zgłoszenie zmian do KRS

Pamiętaj, jeśli w Twojej firmie zaszły zmiany, masz obowiązek zgłosić je do Krajowego Rejestru Sądowego.
Kompleksowo przygotuję stosowne dokumenty i wnioski do KRS
, abyś mógł zawiadomić Sąd Rejestrowy na czas.

Problemy prawne w firmie

Problemy prawne towarzyszą przedsiębiorcom na każdym kroku. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać – zadzwoń i umów się na spotkanie, na którym przedstawisz swoją sytuację. Wypracuję możliwie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli zajdzie taka konieczność – mogę poprowadzić Twoją sprawę w sądzie.

Obsługa prawna firm obejmuje konsultacje doraźne jak i stałą, kompleksową pomoc na gruncie obowiązującego prawa.

Ta strona internetowa korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.