Cennik

Koszt udzielenia pomocy prawnej

Wysokość wynagrodzenia ustalana jest z uwzględnieniem koniecznego nakładu pracy, wymaganej specjalistycznej wiedzy, umiejętności i odpowiedniego doświadczenia, jak również stopnia trudności i złożoności sprawy, jej precedensowego bądź nietypowego charakteru, miejsca i terminu świadczenia usługi lub innych szczególnych warunków wymaganych przez klienta.

Koszt porady prawnej zaczyna się już od 150 zł netto + 23% vat. Przy innych sprawach, stawki są ustalane w oparciu o Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych (Dz. U. 2018, poz. 265).

Przed przystąpieniem do prowadzenia sprawy i podjęciem w tym zakresie decyzji przez klienta, szczegółowo ustala się wszelkie koszty związane ze sprawą. Klient informowany jest o opłatach sądowych, możliwych do przewidzenia kosztach postępowania, jak również o ryzyku procesowym. Ustalana jest również wysokość mojego wynagrodzenia.  

Ta strona internetowa korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.